Дозвілля

Ми хочемо, щоб Ви отримали максимум позитивних емоцій та вражень під час вашої відпустки на Азовському морі!

Термальне джерело «Територія здоров’я»

Радоновий термальний гейзер знаходиться на відстані 100 м від комплексу. Вода благотворно впливає на організм в цілому та використовується для лікування і профілактики різноманітних хворіб серцево-судинної та нервової систем, опорно-рухового апарату, шкіри та інше.

Докладніше

Продовольчо-господарський ринок

Через дорогу від комплексу розташований продовольчо-господарський ринок. Асортимент: фрукти, овочі, сувенірна продукція, продукти харчування, напої, товари для відпочинку на пляжі, одяг та інше. А також свіжа, сушена та копчена риба. Декілька кафе. Є платний туалет.

Докладніше

Озеро «Сиваш»

Один з кращих грязелікувальних курортів України знаходиться на відстані 1.5 км від комплексу. Ропа озера застосовується в сучасному санаторному лікуванні через свою універсальність та цілого комплексу корисних властивостей.

Докладніше

«Рожеве» озеро

Місцева «рожева» перлина знаходиться на відстані 14 км від комплексу у селищі Приозерне. Бета-каротин з червоної водорості Дуналіелла Саліна надає озеру характерний рожевий колір, який особливо інтенсивний в кінці літа та осенью.

Докладніше

Аквапарк «Акваленд-Геническ»

Сучасне місце водних розваг знаходиться на відстані 8 км від комплексу в селищі Генічеська Гірка. «Акваленд-Геническ» — одне з наймолодших закладів даного типу, але це не заважає йому бути одним із знакових місць Арабатської Стрілки.

Докладніше

Дельфінарій «Оскар»

Заклад знаходиться на відстані 10 км від комплексу в селищі Генічеська Гірка. «Оскар» дебютував влітку 2014 року та одразу став улюбленим місцем відпочинку як для місцевих жителів, так і для відпочивальників Арабатської Стрілки.

Докладніше

Сафари-Парк

Перший в Херсонській області та один з найбільших в Україні приватних контактних зоопарків знаходиться на відстані 2 км від комплексу. У вольєрах містяться дикі тварини, 80% видів яких занесені в міжнародну Червону Книгу.

Докладніше